This War Of Mine

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
pieniek
Posty: 213
Rejestracja: wt wrz 02, 2014 1:26 pm

pt sie 28, 2015 9:43 am

chris_martin pisze:Gratlacje ! faktycznioe warto było poczekac


@ Darek/Admin

czy kampania promocyjna bedzie na pozionie Wiesmaka 3 ?
Masz gigantyczne poczucie humoru. :lol: :lol:

Lub nie i piszesz serio , ale wtedy bym się martwił na twoim miejscu o twój portfel i inwestycje. :?

Pozdro.
Sulik
Posty: 1
Rejestracja: pt sie 28, 2015 9:58 am

pt sie 28, 2015 10:03 am

Dzien dobry,
Mam pytanie odnosnie wydania This war of mine na telefony,
Pracujecie na takim portem?
Czy tez wersja na tablety bedzie jedyna dostepna wersja na mobilne urzadzenia?
chris_martin
Posty: 108
Rejestracja: wt gru 09, 2014 8:29 pm

pt sie 28, 2015 10:13 am

pieniek pisze:
chris_martin pisze:Gratlacje ! faktycznioe warto było poczekac


@ Darek/Admin

czy kampania promocyjna bedzie na pozionie Wiesmaka 3 ?
Masz gigantyczne poczucie humoru. :lol: :lol:

Lub nie i piszesz serio , ale wtedy bym się martwił na twoim miejscu o twój portfel i inwestycje. :?

Pozdro.

że gigantyczna czy Wieś(k)mac ?
hazard
Posty: 115
Rejestracja: czw kwie 03, 2014 7:04 pm

pt sie 28, 2015 5:56 pm

W związku z zapowiedzią TWoM TLO na styczeń 2016 mam następujące pytania:
1. Czy spółka prognozuje jakieś przychody z tego tytułu w 2015r np. przedsprzedaż czy umówiona kwota od wydawcy?
2. Czy wysłanie gry do certyfikacji oznacza przesunięcie większości zespołu pracującego na wersją konsolową do innych projektów czy też będą trwały jeszcze prace w pełnym składzie nad tym tytułem do momentu wydania?
3. Posiadacze wersji PC pytają się czy ich wersja zostanie zaktualizowana o obsługę kontrolera i nową zawartość. Czy spółka może udzielić tej odpowiedzi?

Dziękuje za odpowiedzi.
chris_martin
Posty: 108
Rejestracja: wt gru 09, 2014 8:29 pm

pn sie 31, 2015 8:26 am

@ Admin,

jako akcjonariusze prosimy o przekazanie relacji z weekendu w Seattle - fotoreport, komentarze i opinie Odwiedzajacych, etc
chris_martin
Posty: 108
Rejestracja: wt gru 09, 2014 8:29 pm

pn sie 31, 2015 10:05 am

Witam Panie Dariuszu,

proszę aby Zarzad mając relacja z organizacja Save the Children, przedstawił pomysł aby wszystkim użytkownikom YT którzy widzieli film społeczny - w artykule poniżej - wysłał linka do strony z pre-orderami TWOM TLO - wraz z informacją iż z każdej kupionej gry USD 5 trafi do organizacji

daje to potencjalne wsparcie organizacji = 3,7 mn osób razy 5 USD = USD 18,5 mln środków dla cierpiących dzieci w wyniku konfliktów wojennych

PS. na dziś film widziało 49 mln osób - nawet donacja po USD 1 sumuję się na poważne kwoty

https://www.youtube.com/watch?v=RBQ-IoHfimQ

pozdrawiam Chris

http://wiadomosci.onet.pl/wielka-brytan ... ynki/kjg8j
lelo-pakero
Posty: 44
Rejestracja: pn mar 16, 2015 10:17 am

wt wrz 01, 2015 2:21 pm

Witam,

Proszę o informację jak spółka ocenia zakończone targi PAX Prime w kontekście promocji TWoM:LO? Kiedy kolejny event, na którym będziecie Państwo prezentować grę?

Pozdrawiam,
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

wt wrz 01, 2015 5:05 pm

Dzień dobry
Z relacji kolegów, którzy byli na miejscu wynika, że TWoM:TLO spotkał się z ciepłym przyjęciem i dużym zainteresowaniem. Potwierdzeniem, że gracze czekają na naszą grę może być fakt, że nasz nowy trailer od premiery obejrzało już łącznie ponad 230 tys. fanów (jest prezentowany na siedmiu kanałach na Youtube) i liczba ta stale rośnie.
Jeśli chodzi o kolejne imprezy targowe, na których w tym roku będziemy pokazywali TWoM:TLO, to będziemy na Paris Games Week oraz Milan Games Week. Zaznaczymy też swoją obecność w wiodących branżowych mediach papierowych na czele z Official Xbox Magazine.
Pozdrawiamy.
chris_martin
Posty: 108
Rejestracja: wt gru 09, 2014 8:29 pm

wt wrz 01, 2015 6:18 pm

witam,

az na 7 kanałach YT ? mozemy prosic o linki ?
pozdr
christopher
lelo-pakero
Posty: 44
Rejestracja: pn mar 16, 2015 10:17 am

wt wrz 01, 2015 8:45 pm

Wpisz nazwę nowej gry na youtube i uszereguj wg liczby wyświetleń i daty. Tylko tyle. Ja dałem radę, Tobie tez się uda ;)
ODPOWIEDZ