This War Of Mine

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

ndz lis 30, 2014 8:18 pm

Nie widze potrzeby dyskutowania o szczegolach polityki cenowej, rzeczach objetych tajemnica handlowa, specyfiki rynków i kursu rubla.
Wszystkie tego typu rzeczy zanieczyszające wątek będa ucięte.
pozdr.
Maverick0069
Posty: 10
Rejestracja: śr lis 19, 2014 9:37 am

wt gru 02, 2014 4:21 pm

Interesuje się tym tytułem od premiery i mimo iż przeglądam wiele stron to nigdzie nie mogę znaleźć choćby namiastki odpowiedzi na pytania zadawanie przez internatów, mianowicie jakieś info odnośnie rozbudowy gry, jakieś terminy, cokolwiek.
AMDBS
Posty: 78
Rejestracja: wt kwie 22, 2014 12:15 pm

wt gru 02, 2014 4:40 pm

Co do języka chińskiego w TWOM - nie mieliśmy racji (ja i Admin) bo:
Pisałem z jednym z youtuberów z Chin i poinformował mnie on, że do TWOM'a są pache pozwalające grać w języku mandaryńskim - więc chyba i tam jest spore wzięcie skoro (chyba sami) robią patche językowe :)
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

wt gru 02, 2014 7:26 pm

@Maverick - powiedzielismy oczywiscie, ze pracujemy nadal na gra - ale bez terminow i okreslenia nad czym pracujemy. Szczegoly w swoim czasie.
@AMDBS - nie powiedzialem, ze Chiny nie graja w gry. Powiedzialem, ze Chiny nie graja w platne gry. Tu jest problem. Mozemy gadac o skali piractwa i braku sprzedazy w Chinach - ale podsumujmy to slowami: ogromne piractwo, sprzedaz mierna. Ale jesli zauwazymy jakis trend, opracujemy wersje chinska blyskawicznie.
INW
Posty: 29
Rejestracja: czw wrz 25, 2014 9:02 am

śr gru 03, 2014 12:06 am

Dobra, moi drodzy jest wielki booom na TWooooM - chyba pora zacząć zarabiać na dodatkach - myślę, że pora na koszulki, kubki itp... Wpiąć w to działania na rzecz pokoju/tej organizacji i jest kolejny HITcir sprzedażowy ugrany na tej samej fali ;)

Pozdrawiam
peryceptyk84
Posty: 5
Rejestracja: wt lis 18, 2014 4:15 pm

śr gru 03, 2014 12:52 am

chiński pach językowy zrobiony przez piratów może jeszcze nasilić piracenie gry. Czemu kupujemy oryginały ? bo dostajemy pełny produkt w najlepszej jakości i w swoim języku.
Moim zdaniem dodanie wersji chińskiej mogłoby po części skłonić chińczyków do kupienia oryginału
krull
Posty: 1
Rejestracja: śr gru 03, 2014 1:14 am

śr gru 03, 2014 1:23 am

Jak skomentujecie bardzo gwałtowny wzrost ceny Waszych akcji na New Connect, mimo stosunkowo małych obrotów na giełdzie i nie za dobrych wyników ogłoszonych za III kwartał 2014? Wiem o umowie, ale to chyba za mało. Kto te akcje kupuje? OFE, czy mali inwestorzy?
Admin - to jest wątek o grze This War of Mine. Kolejnie niezwiązane pytania wylecą z wątku.
A komentarz jest taki, że giełda tak działa, że nie wiemy kto kupuje akcje. Oraz: podejrzewam osobiście, że gwałtowny wzrost może być związany z sukcesem gry This War of Mine, ale nie znam się na giełdzie.
Janus Corvinus
Posty: 34
Rejestracja: sob kwie 05, 2014 3:00 pm

śr gru 03, 2014 3:26 am

Powinniście urządzić licytację pomiędzy Microsoftem a Sony. Kto da więcej ten wcześniej otrzyma TWoM na swoją konsolę.
AMDBS
Posty: 78
Rejestracja: wt kwie 22, 2014 12:15 pm

śr gru 03, 2014 1:26 pm

Janus Corvinus pisze:Powinniście urządzić licytację pomiędzy Microsoftem a Sony. Kto da więcej ten wcześniej otrzyma TWoM na swoją konsolę.
Może nie tyle kto da więcej tylko kto będzie robił mniej problemów ten wcześniej otrzyma TWoM na swoją konsolę. :lol:
bidus77
Posty: 11
Rejestracja: czw lis 20, 2014 6:35 pm

śr gru 03, 2014 2:33 pm

Będe uparty i spytam jeszcze raz. Czy planujecie podać wyniki listopadowej sprzedaży TWoM na steamie w najbliższym czasie. Z tego co wiem takie informacje są uzyskiwane przez producentów więc tak naprawdę jest tu tylko dobra wola z Państwa strony
ODPOWIEDZ