This War Of Mine

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
chris_martin
Posty: 108
Rejestracja: wt gru 09, 2014 8:29 pm

wt mar 03, 2015 7:49 am

At QMX - zapowiadali sooooonnnnnn bedzie later..............
hazard
Posty: 115
Rejestracja: czw kwie 03, 2014 7:04 pm

śr mar 04, 2015 10:07 pm

Wygląda na to, że TWoM pojawi się w sklepie Microsoft dla Windows 10 http://www.windowscentral.com/what-micr ... -today-gdc
Muszę więcej doczytać o nowych planach M$ ale wygląda na to, że droga TWoM do XONE wydaje się dużo łatwiejsza. Coś mi pachnie tu na bliższą współprace między 11b a M$ :)
Awatar użytkownika
dzejkob
Posty: 37
Rejestracja: pn mar 09, 2015 9:48 am

pn mar 09, 2015 9:55 am

Mam takie pytanie, czy TWOM pojawi się na kosole starszej generacji? tzn na x360? powiem szczerze że te nowe konsole w ogóle mnie nie podniecają:) a na starszego x'a ciągle jest dużo dobrych tytułów w które nie zdążyłem zagrać. Moglibyście koledzy z 11bit pomyśleć, to ciągle spora scena wiernych fanów, a sami wspominaliście że silnik jest na tyle elastyczny, że można wydać tą grę na każdym urządzeniu bez mała, włączając tostery i suszarki do włosów:)

aha, i jeszcze jedno, gdyby pojawiły się koszulki w sprzedaży (czytałem wpis, że robicie gry a nie koszulki)...;), ale pomyślcie jak dobra promocja to dla Was niskim kosztem a może nawet z minimalnym profitem jest :) przychodzi kumpel do kumpla, albo do kumpli na piwo w koszulce o niebanalnej grafice TWOM i pytanie, odpowiedź, i pare kopii gier sprzedane:)

uważam że każdy produkt ze światowym zasięgiem sprzedaży, nawet w cyfrowej dystrybucji, musi mieć swój MERCZANDAJZ:D dla fanboyów:) nie ukrywam że sam bym nabył min. 2 szuki:) jedną w ramkę na scianę:) jedną do noszenia;)

najlepszą reklamę gra zrobi sobie sama, tylko zróbcie koszulki , kubki smycze, podkładki pod myszke i inne gadzety z wysylka po taniosci na caly swiat (moze to nawet realizowac przeciez firma zewnętrzna, jakich multum w internetach), a wieść się sama szybko rozniesie:)

a no i jeszcze jedno, poniewaz jest to taki hit sprzedażowy o zasięgu ogólnoświatowym i promujecie go na różnych targach, to absolutnym MUSTEM na waszych stoiskach powinen być w/w MERCZANDAJZ:) i to tylko i wyłącznie w celach promocyjnych...

i jeszcze transkrypt z najlepiej odzwierciedlającego sytuację dot MERCZANDAJZU odcinka SP:

"[South Park, later. The boys stand next to a phone pole and Stan
nails a sign onto it. He finishes and backs up to have a good
look at it.]

CARTMAN
Dude, that sign sucks! Nobody's gonna
show up!

STAN
Well what's wrong with it?

CARTMAN
Look at it, dude. You're not offereing
any fabulous prizes. You have to offer
fabulous prizes if you want people to
show up for your stupid crap. Here.


KYLE
"Free hat?"

CARTMAN
Yeah, if you offer free hats, m-maybe
people will show up.

TWEEK
But we don't have hats!

CARTMAN
Well we can just make them out of paper.


TWEEK
Aahh!

CARTMAN
It's not hard, it's just a stupid little
paper hat. People just need free stuff
- don't you guys know anything?!

"

dodam na koniec też, że możliwość płacenia Bitcoinami w waszym sklepie GR, również przyczyniłaby się do wzrostu jego popularności, to mniej więcej podobny rodzaj zagrania jak darmowe klucze na TBP:) po prostu zwracacie uwagę części sceny na swoją platformę, produkt, co w efekcie przekłada się na sprzedaż. a milion składa się z jednogroszówek:)

tak czy inaczej gratuluję niemałego sukcesu, i liczę że jeszcze nie jeden przed Wami, (nami?:)

pozdrawiam, akcjonariusz, bez mała od debiutu:)
AMDBS
Posty: 78
Rejestracja: wt kwie 22, 2014 12:15 pm

pn mar 09, 2015 3:50 pm

Witamy Jakuba na pokładzie tego forum ;)
Dzej przedstawiciel firmy w wywiadzie z 2011 roku wspomniał o tym, że myślą o konsolach starszej generacji bo tych urządzeń jest nadal wiele w użytku ale brak jest na nie nowych gier.
Uznałem wtedy, że to bardzo dobry pomysł i nadal tak sądzę ale w tej chwili moim zdaniem spółka nie ma po prostu tyle pary żeby to wszystko ogarnąć.
Pozdrawiamy Nig ;)
MagK
Posty: 11
Rejestracja: pt lis 28, 2014 1:55 pm

pn mar 09, 2015 7:24 pm

Super inicjatywa z tym War Child Charity DLC. Brawo. Jesteście wielcy :!:
Awatar użytkownika
dzejkob
Posty: 37
Rejestracja: pn mar 09, 2015 9:48 am

wt mar 10, 2015 10:32 am

tak jesteśmy długo powiązani ze spółą, że stwierdziłem że skrobnę parę słów:) ogólnie wszystko idzie w dobrym kierunku, tylko jak dla mnie brakuje takiego "przytupu", albo jak kto woli "pierd##nięcia":) myślę że sceny starszych konsol są ciągle duże, jak nie większe, i co prawda niby nie rozwojowe. Ale biorąc pod uwagę, że sporo moich znajomych ma x360, i na XO przesiadki nie planuje, to przy elastycznym silniku gry jest że tak powiem, niewykorzystany potencjał:)

myślę że już w końcu się z tej konsolidacji wybijemy, tylko żeby to nastąpiło, właśnie "przytup" jest potrzebny;)
QMX
Posty: 8
Rejestracja: wt lis 25, 2014 9:53 am

wt mar 10, 2015 1:57 pm

Czy odnotowaliście istotny wzrost sprzedaży dzięki ostatniej promocji na steam oraz wprowadzeniu DLC ? W rankingach steam mimo podstawowej ceny TWOM waha się w przedziale sprzedażowym ok 25 miejsca ;)
pieniek
Posty: 213
Rejestracja: wt wrz 02, 2014 1:26 pm

wt mar 10, 2015 3:01 pm

dzejkob pisze:tak jesteśmy długo powiązani ze spółą, że stwierdziłem że skrobnę parę słów:) ogólnie wszystko idzie w dobrym kierunku, tylko jak dla mnie brakuje takiego "przytupu", albo jak kto woli "pierd##nięcia":) myślę że sceny starszych konsol są ciągle duże, jak nie większe, i co prawda niby nie rozwojowe. Ale biorąc pod uwagę, że sporo moich znajomych ma x360, i na XO przesiadki nie planuje, to przy elastycznym silniku gry jest że tak powiem, niewykorzystany potencjał:)

myślę że już w końcu się z tej konsolidacji wybijemy, tylko żeby to nastąpiło, właśnie "przytup" jest potrzebny;)
trzeba mierzyć siły na zamiary i oni to właśnie robią. Mają inne priorytety jak industrial i TWOM na tablety. produkcja na konsole trwa trochę czasu , nawet dla dużych zespołów produkcyjnych .

Oczywiście PR-owo to by świetnie wyglądało ale jak widać PR rynkowy to ludzie z 11 bit maja gdzieś :roll:

Przytup będzie takie obroty konsolidacyjne mówią o jednym tu duży kapitał jest zaangażowany i raczej będą budowali kolejną falę wzrostową.Pytanie jest tylko kiedy.
Janus Corvinus
Posty: 34
Rejestracja: sob kwie 05, 2014 3:00 pm

czw mar 12, 2015 11:42 pm

Zróbcie dodatek w klimatach Państwa Islamskiego. Nowy setting i dodanie wątku czystek religijnych odświeżyłoby grę. Pierwszy trailer TWOM sugerował lokacje w Iraku a w grze takich nie ma.
Maverick0069
Posty: 10
Rejestracja: śr lis 19, 2014 9:37 am

sob mar 14, 2015 1:19 pm

Czytam po różnych portalach że spółka zapowiedziała DLC wpływająca na rozgrywkę.
Czy faktycznie tak jest, czy to tylko fanaberię spragnionych fanów?
ODPOWIEDZ