This War Of Mine

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
hazard
Posty: 115
Rejestracja: czw kwie 03, 2014 7:04 pm

śr gru 17, 2014 2:49 pm

Update 1.2 https://www.youtube.com/watch?v=UqZSrknnwik

Brawo!!! Mamy nową lokacje startową! Dzięki temu wiele osób będzie chciało jeszcze raz zagrać w grę! (i nagrać nowe wideo dla twitch czy YT :))

Gratulacje.
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

śr gru 17, 2014 4:45 pm

@agieh - nie, od tego są kwartalne raporty finansowe.
pieniek
Posty: 213
Rejestracja: wt wrz 02, 2014 1:26 pm

śr gru 17, 2014 5:07 pm

No wreszcie VALVE zareagowalo , NIe chodzi w tym biznesie tylko o kase ale o elementarna sprawiedliwość. Jasne, że na niektórych rynkach biedniejszych powinny być jakieś przeceny, ale bez przegięć( rosjanie akurat nie byli aż tak biedni), bo to poprostu było amoralne, i twórcom przynosiło znaczne mniejsze profity z niektorych rynków.A jak ktoś chce piracić to i tak będzie piracił.

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162, ... owane.html


Obrazek

P.S świetnie ze tak szybko rozwijacie TWoM. To jest fenomen ja nie mogłem się doczekać grania w tą grę .Jak widać nie byłem w mniejszości. GRATULACJE jeszcze raz.
far
Posty: 7
Rejestracja: śr maja 14, 2014 8:24 pm

śr gru 17, 2014 5:35 pm

Pytanie do Spółki: Czy nie uważacie, że z punktu widzenia akcjonariuszy modyfikacje z update 1.2 (nowy schron, wybór postaci) nie są optymalne? Moim zdaniem płatny dodatek do TWoM (z większą ilością zmian) dałby korzystniejszy efekt finansowy niż darmowy update, którego wpływ na sprzedaż nowych kopii będzie, moim zdaniem, marginalny.
pieniek
Posty: 213
Rejestracja: wt wrz 02, 2014 1:26 pm

śr gru 17, 2014 5:44 pm

Płatny dodatek tuz po premierze?? To by oznaczało ze twórcy wycieli jakieś ważne fragment gry , żeby potem podwójnie zarobic. Jak myślisz jakby to gracze odebrali??? Czy nie czuliby się oszukani?? 11 bit nie ma takiego DLC na chwile obecną.( tak zakładam)

11 bit to niewielkie studio na taki DLC duży trzeba sporo czasu poświęcić żeby go zrobić w kilka( kilkanaście ) osób. TWoM-a tworzyli 2 lata to chyba powinno ci coś wskazać , ile trzeba poświecić czasu na duży upgrade.
Świetnie że upgrady dodają, może nie duże, ale pokazują że chcą ciągle rozwijać grę i dbać o gamingową klientele, po kilku takich upgradach ,już może być bardzo ciekawie jeśli chodzi o dodatki w rozgrywce i powrót do niej graczy którzy przeszli już grę, a na duży DLC zapewne przyjdzie czas.
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

śr gru 17, 2014 5:49 pm

@far - nie uważamy tak. Mamy swój plan i będziemy się go trzymać.
Graf78
Posty: 148
Rejestracja: wt kwie 08, 2014 9:22 pm

śr gru 17, 2014 7:21 pm

proszę się nie śmiać jestem laikiem jeśli chodzi o grę w gry ;) kupilem wersje pudełkową na świąteczny prezent (dla osoby która nie jest też graczem) a jaki sposób ściagnę darmowe aktualizacje? czy za pośrednictwem Steam'a? pomoc może być na priv. Dzieki
hazard
Posty: 115
Rejestracja: czw kwie 03, 2014 7:04 pm

śr gru 17, 2014 7:31 pm

Widzę że moje słowa mają ostatnio dużą przepowiadalność ;) Spółka nad "czymś" mocno pracowała, Steam zablokował zakupy z innych regionów, pudełka też się pojawiły w sklepach, no to może jeszcze dostaniemy wersje w Mac App Store jutro lub w piątek? :D
pieniek
Posty: 213
Rejestracja: wt wrz 02, 2014 1:26 pm

śr gru 17, 2014 8:04 pm

hazard pisze:Widzę że moje słowa mają ostatnio dużą przepowiadalność ;) Spółka nad "czymś" mocno pracowała, Steam zablokował zakupy z innych regionów, pudełka też się pojawiły w sklepach, no to może jeszcze dostaniemy wersje w Mac App Store jutro lub w piątek? :D
teraz dopiero bedziemy REALNIE sie dowiadywać jak wazny jest rynek rosyjski ( i czy warto tak nisko tam cene ustawiac swoich produktów),a ile z tego handlu było tylko swego rodzaju "pośrednictwem", z racji niskich cen.
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

śr gru 17, 2014 8:47 pm

@Pieniek - albo Pan już odpusci, albo bede ciął uporczywe wracanie do nieistotnego tematu.

@Graf - tak, w pudełku jest kod na Steam. Najwygodniej aktywowac go i sciagnąć aktualizacje automatycznie na Steamie (mozna tez instalowac z płyty, ale to bardziej upierdliwe).
ODPOWIEDZ