Indika

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
baks
Posty: 386
Rejestracja: sob gru 13, 2014 12:40 am

pn lut 12, 2024 3:21 pm

Dziękujemy za wyjaśnienia. Mądre decyzje znajdują akceptację rozsądnych inwestorów. Liczymy na dużo lepszą premierę niż ostatnia i działania w tym kierunku są godne pochwały oczywiście rozsądne.
adu
Posty: 93
Rejestracja: ndz gru 20, 2015 11:51 pm

śr kwie 17, 2024 3:08 pm

Dzień dobry,

Z czystej ciekawości: jakie względy zdecydowały o przyspieszeniu premiery tego tytułu wydawniczego, nie licząc podszeptów diabła oczywiście?

Pozdrawiam!
Admin
Site Admin
Posty: 1761
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

śr kwie 17, 2024 5:27 pm

Dzień dobry,

Z racji na tematykę, nie wykluczałbym, że diabeł maczał palce w przyspieszeniu premiery gry, której jest jednym z bohaterów :)

A na poważnie, w ocenie naszego działu marketingu i business developmentu, wcześniejsza data premiery "INDIKI", w wersji na komputery PC, wydaje się być korzystniejsza z komercyjnego punktu widzenia. Czy tak będzie, to się dopiero okaże.

Pozdrawiamy
Mielik6
Posty: 5
Rejestracja: czw lut 22, 2024 7:19 pm

pn kwie 29, 2024 2:00 pm

Dzień dobry
Czy planujecie jakaś reklamę tej gry?
Czy ona jest reklamowana w miejscach o których nie mam pojęcia?
Zauważyłem jedynie parę trailerow na yt + waszym fanpage na Fb?
Nie zastanawialiście się nad zwiększeniem wydatków na reklamę?
Ciężko kogoś przekonać do gry gdy nie ma o niej pojęcia. Pozdrawiam
Admin
Site Admin
Posty: 1761
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

wt kwie 30, 2024 11:44 am

Dzień dobry,

"INDIKA" to relatywnie niewielka i niszowa gra stąd również kampania marketingowa musi być mocno "targetowana". I taka właśnie jest. Przy tego typu produkcjach marketing celowany w masowego odbiorcę, poprzez płatne reklamy (duże kampanie promocyjne), bilboardy, itp. byłby zwykłym przepalaniem pieniędzy.
Proszę oczekiwać kolejnych materiałów reklamowych w najbliższych dniach, w tym nowego trailera, streamów z rozgrywki oraz oczywiście recenzji mediów branżowych po zdjęciu embarga.

Pozdrawiamy
Mateusz
Posty: 31
Rejestracja: czw gru 20, 2018 8:59 pm

wt kwie 30, 2024 2:10 pm

Dzień dobry,
Co do zasady zgoda natomiast pamiętam (o ile pamięć mnie nie myli :) jak na konferencji z inwestorami w momencie kiedy Indika była jeszcze znana jako projekt N była przedstawiana jako duża gra porównywalna do thaumaturga i invincible. Ja wiem że "rozmiar" gry można rozumieć na różne sposoby natomiast mam wrażenie że trochę to było niepotrzebne i sprawiało wrażenie że mówimy o grze o większym potencjale komercyjnym, nie jestem w tym odosobniony bo między innymi w rekomendacjach analityków giełdowych pojawiały się podobne głosy.
Nie zmienia to faktu że ja akurat czekam na tą grę, ostatni trailer był świetny.
Zdecydowanie największy przyrost followersów był na festiwalu dem, więc gra jako taka się broni ale może faktycznie ciężko ją "sprzedać" przy pomocy klasycznego marketingu. Invincible i thaumaturg wydawały się mieć większy potencjał ale wyszło średnio mam nadzieję. że tutaj będzie na odwrót, trzymam kciuki za udaną premierę.
ODPOWIEDZ