Konferencja Inwestorska 2021

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
sledzik
Posty: 74
Rejestracja: wt gru 11, 2018 12:29 pm

pt cze 11, 2021 10:35 am

Strój fakt nie pasował ale dla mnie to mogą wystąpić w bikini a nawet przebrani w cokolwiek oby przekazywali pozytywne informacje od spółki jak debiuty ,rozwój gier itd. Dla mnie za dużo było gadania na temat ich punktów widzenia a za mało o projektach oraz odpowiadania na pytania ( tutaj ilość czasu była bardzo mała).
adu
Posty: 71
Rejestracja: ndz gru 20, 2015 11:51 pm

pn cze 14, 2021 2:19 pm

Dzień dobry,

Kiedy można spodziewać się publikacji nagrania z konferencji? Czy prezentacja oraz nagranie będą dostępne również w wersji anglojęzycznej?

Mam też pytanie: czy zwiększony budżet na produkcje własne (110M) obejmuje wyłącznie projekty P9, P9 i P10, czy jest ustalony w inny sposób?

Pozdrawiam!
Admin
Site Admin
Posty: 1547
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

pn cze 14, 2021 3:42 pm

Dzień dobry

Link do filmu jest dostępny na naszej IT stronie w informacji dotyczącej Konferencji Inwestorskiej. Ale poniżej wklejam go jeszcze raz:

https://www.youtube.com/watch?v=WNuKKoNvIug

Jutro dostępny będzie też film w wersji angielskojęzycznej bo potrzebowaliśmy dodatkowy czas na przetłumaczenie prezentacji, która jest tłem filmu.

Kwota 110 mln PLN, o którą Pan pyta, dotyczy skumulowanych nakładów produkcyjnych (już poniesionych i planowanych) na trzy tytuły własne. Nie uwzględnia wydatków na promocję tych gier.

Pozdrawiamy
adu
Posty: 71
Rejestracja: ndz gru 20, 2015 11:51 pm

pn cze 14, 2021 4:20 pm

Dziękuję za odpowiedzi. Z czego wynika tak duży wzrost nakładów w tym zakresie? Wzrost jest tak duży, że zakładam, że nie jest to wynik tylko samego zwiększenia zespołów i dłuższego czasu potrzebnego na dewelopment. Czy będą angażowane np. usługi zewnętrzne? W jakim zakresie?
Admin
Site Admin
Posty: 1547
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

pn cze 14, 2021 4:31 pm

Dzień dobry

Wzrost budżetów na nowe gry wynikał z kilku powodów. Po pierwsze, po latach zbierania krytycznych opinii, że nic nie robimy w posiadaną gotówką, zdecydowaliśmy się zmienić naszą strategię inwestycyjną na bardziej agresywną. Po drugie, nowy silnik, który będzie bazą wszystkich naszych gier własnych, daje daleko większe możliwości jeśli chodzi o grywalność i zawartość gier (grafiki, itp.). Mając taką możliwość, zdecydowaliśmy zatem, że kolejne gry będą większe, ambitniejsze, lepsze graficznie, itp. To powinno przełożyć się pozytywnie na ich przyszły potencjał komercyjny a zatem i przyszłą sprzedaż.

Pozdrawiamy
slepy_konduktor
Posty: 10
Rejestracja: wt sie 25, 2020 10:39 am

pn cze 14, 2021 10:57 pm

w wolnym tłumaczeniu:
Po pierwsze, podnieśliśmy pensje i wydłużyliśmy okres dewelopmentu. Krytykowaliście nas, to macie. Sami chcieliście. To wasza wina.
Po drugie, nasz silnik to był shit. Ten nowy, zewnętrzny jest dużo lepszy. Ma dużo narzędzi. Postaramy się wykorzystać je wszystkie. To zajmie troche czasu, bo tych narzędzi jest sporo. Dzięki temu na pewno zarobimy więcej.

Ohhh Pan Darek nas znów rozpieszcza swoimi odpowiedziami ;)

Nie jestem akcjonariuszem, lecz z uwagą przyglądam się spółce i czekam z utęsknieniem, aż w końcu chłopaki wezmą się w garść, zwolnią kogo mają zwolnić ;) , zatrudnią nową energię i pokażą rzeczy, by innym na rynku opadła kopara.

Przy okazji pytanie:
Czy jest ryzyko, że spółka wyda którąś ze swoich gier wyłącznie w sklepie EPIC store, w związku z "specjalną" umową z Epic Games?
Admin
Site Admin
Posty: 1547
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

pn cze 21, 2021 12:19 pm

Dzień dobry

Dziękujemy za garść komentarzy i przemyśleń na temat informacji, które przekazaliśmy na ostatniej Konferencji Inwestorskiej.

Jeśli chodzi o pytanie o nasze relacje z Epic Store i możliwość wydania, którejś z gier własnych lub z wydawnictwa "exclusive" na tę platformę, to oczywiście nie możemy udzielić takiej odpowiedzi. Historycznie, nasze najważniejsze tytuły pojawiały się w ofercie tego sprzedawcy a warunki, które udało nam się wynegocjować, były bardzo atrakcyjne. Czy tak będzie w przypadku kolejnych produkcji? Zobaczymy.

Pozdrawiamy
ODPOWIEDZ