Frostpunk

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
Admin
Site Admin
Posty: 1339
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

pt lut 14, 2020 2:58 pm

Dzień dobry

Komunikat giełdowy dotyczący mobilnego "Frostpunka", skromny w treści, nieprzypadkowo pozostawiał pewne kwestie, w tym np. model dystrybucji, niedopowiedziane. Ustalenia z partnerem, czyli wiodącą, światową spółką z branży growej, sektora mobilnego, nie pozwalają nam na obecnym etapie ujawniać dodatkowych informacji.

Możemy jedynie powiedzieć, że jest to typowa umowa licencyjna, tzn. 11 bit studios S.A. udzieliło licencji partnerowi, na stworzenie mobilnej wersji "Frostpunka". Umowa nie wymaga angażowania środków (gotówki) i zasobów ludzkich (oczywiście poza wsparciem merytorycznym) z naszej strony. Po premierze 11 bit studios S.A. będzie otrzymywało część przychodów z mobilnego "Frostpunka". Nie otrzymaliśmy też/nie otrzymamy żadnych pieniędzy za udzielenie licencji co oznacza, że jeszcze przez jakiś czas (do premiery) umowa nie będzie miała wpływu na nasze bieżące wyniki.

Mamy nadzieję, że bliższe (szczegółowe) informacje na temat współpracy będziemy mogli udzielić w perspektywie kilku miesięcy.

Pozdrawiamy
sledzik
Posty: 39
Rejestracja: wt gru 11, 2018 12:29 pm

sob lut 15, 2020 12:44 pm

Czy zostało ustalone jaki model monetyzacji będzie miała gra tzn płatność od razu czy mikro płatności ? Rozumiem że procent z przychodów będzie dość niski a zapewne mniejszy niż 40 %. Jaki jest termin wprowadzenia gry na rynek (2020 czy 2021)?
ODPOWIEDZ