Frostpunk

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
Admin
Site Admin
Posty: 1301
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

czw paź 24, 2019 9:05 am

Dzień dobry

Jako dostawca wartościowego kontentu (ciekawych gier) jesteśmy pożądanym partnerem dla każdego koncernu, który planuje/rozważa budowę platformy streamingowej i zabiega o stworzenie interesującego (przyciągającego klientów) portfolio tytułów. Rozmowy na ten temat trwają ale oczywiście, jesteśmy dalecy od składania jakichkolwiek deklaracji ani tym bardziej ujawniania szczegółów negocjacji.

Pozdrawiamy.
frantic
Posty: 2
Rejestracja: wt paź 22, 2019 10:17 pm

wt lis 05, 2019 7:00 pm

Dzień dobry,

DLC do Frostpunka "Last Autumn" ma wyjść w Q4. Wielokrotnie jednak podkreślaliście Państwo, że grudzień jest złym miesiącem na premierę. Do końca listopada już tylko 3,5 tygodnia... kiedy zatem poznamy datę premiery? Czy może jednak planujecie ją przełożyć jak wszystko co wychodzi spod szyldu 11 bit? Uważajcie tylko, żeby to nie stało się znakiem rozpoznawczym firmy wśród inwestorów i graczy.
Rif
Posty: 289
Rejestracja: ndz lut 15, 2015 11:16 am

śr lis 06, 2019 8:52 am

Post w złym topicu, proszę o przesunięcie, jak i odpowiedź :)

Dzień dobry,
Mały szum zrobił się w związku z postem na jednym z for, w którym zacytowano Pana z korespondencji mailowej.
Potwierdzamy, że na niedawnym spotkaniu z Inwestorami z naszej strony padło stwierdzenie, że „Projekt 8” jest pokazywany partnerom biznesowym i wzbudza duże zainteresowanie. Z pewnością jednak nie użyliśmy sformułowania, że jest to wersja grywalna. Materiały, które prezentujemy, obejmują koncepcję gry, scenariusz, mechaniki, niektóre assety graficzne, dzięki którym partnerzy, którzy są przecież ekspertami w branży growej, mają wystarczające podstawy, żeby oceniać potencjał naszej produkcji.
Użytkownik, który się z Panem komunikował, podsumował tą wypowiedź stwierdzeniem, że wersja grywalna P8 nie istnieje, w domyśle projekt jest na papierze. Poproszę o doprecyzowanie czy nie pokazujecie nic, bo faktycznie wszystko co macie wymienia Pan w poście czy też elementy grywalne istnieją lecz z różnych (jakich?) powodów jeszcze ich poza studiem nie prezentujecie.
Admin
Site Admin
Posty: 1301
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

śr lis 06, 2019 10:17 am

Dzień dobry

Ciężko mi komentować teorie/opinie, które na podstawie wypowiedzi przedstawicieli 11 bit studios S.A. wysnuwają inwestorzy. Moja wypowiedź w korespondencji mailowej, cytowana przez jednego z inwestorów jest bardzo jasna. Niektórzy z naszych partnerów mieli okazję dowiedzieć się, jak wygląda i na czym będzie polegała rozgrywka w "Projekcie 8". Odbiór był pozytywny. To, czy pokazywane assety były na papierze czy też "ruszały się" nie ma żadnego znaczenia. W branży growej o powodzeniu komercyjnym gry decyduje gotowy i pełny produkt a nie pojedyncze elementy (które można dowolnie "podrasować" na potrzeby prezentacji) powstające w fazie produkcji.

Pozdrawiamy
ODPOWIEDZ