Children Of Morta

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
Frey
Posty: 45
Rejestracja: wt lis 18, 2014 1:12 am

śr lip 03, 2019 7:53 am

Dzień dobry,
wczoraj Teyon Games zapowiedziało premierę jeszcze 5 gier na Switch w Japonii w tym roku. Czy jedną z nich będzie Children of Morta?
Admin
Site Admin
Posty: 1229
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

śr lip 03, 2019 12:45 pm

Dzień dobry

Gra "Children of Morta" w dniu premiery, co można przeczytać na Steam, będzie dostępna w dziewięciu wersjach językowych. Wśród nich nie będzie wersji japońskiej, która pojawi się niewiele później. Pracujemy nad tłumaczeniem.
Pracujemy również nad wprowadzeniem "Children of Morta" do bezpośredniej dystrybucji na rynku japońskim co, z uwagi na specyfikę tego rynku, wymaga współpracy z lokalnym partnerem i przejścia stosownej certyfikacji (dotyczy wersji na PS4 i Nintendo Switch). Prowadzimy zaawansowane rozmowy z japońskimi firmami, które są zainteresowane sprzedażą "Children of Morta" w Japonii. Należy się jednak liczyć, że fani z Japonii będą musieli trochę dłużej poczekać na możliwość zakupu "Children of Morta" niż fani z innych części świata. Nie ma to jednak znaczenia dla sprzedaży na tym rynku z uwagi na jego hermetyczność. Pokazał to przykład "Moonlightera", który w Japonii, w wersji na Nintendo Switch, zadebiutował pięć miesięcy później niż w innych regionach. Mimo to wolumeny sprzedaży "Moonlightera" na Switch w Japonii są większe niż we wszystkich państwach europejskich liczonych łącznie. Co nas bardzo cieszy :) .

Pozdrawiamy
ODPOWIEDZ