Konferencja

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
agieh
Posty: 7
Rejestracja: wt gru 09, 2014 3:36 pm

wt gru 09, 2014 3:54 pm

Witam
Zwracam się z zapytaniem do Pana Admina i całej spółki: Czy w związku z niewątpliwym sukcesem projektu TWOM spółka zamierza zwołać konferencję na której oficjalnie ogłosi swoje plany na przyszły rok. Z pewnością w związku z takim sukcesem ostatniego projektu zostały/zostaną one zweryfikowane i zmodyfikowane. Częściowo dowiedzieliśmy się tego z wywiadów jakie prezes spółki udzielił do tej pory. Jednak jako poważna spółka giełdowa myślę że byłoby to bardzo owocna konferencja , na której zjawiłoby się spore grono dziennikarzy zarówno z mediów typowo związanych z elektroniczną rozrywką jak też całkowicie z nią nie związanych. Taka konferencja była by z pewnością też formą darmowej reklamy.
Mam jeszcze jedno pytanie czy w związku z globalnym sukcesem a co za tym idzie ze znacznym wzrostem kapitalizacji spółki są plany w najbliższym czasie przejścia na rynek główny warszawskiej giełdy ? Myślę, że taki ruch też by się wiązał z wiekszą transparętnością jak też ze zwiększonym zainteresowaniem firmą przez instytucje finansowe. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

wt gru 09, 2014 6:57 pm

1. Plany dokładne na przyszłość zostały przedstawione na konferencji odnośnie strategii na lata 2014-2016. Skrót dostępny tutaj:
http://www.11bitstudios.com/pl/aktualno ... -2014.html
Nasze działania teraz to realizacja przyjętej strategii.

2. Konferencji na ten rok nie planujemy. Ewentualne konferencje w przyszłym roku nagłośnimy odpowiednio, oczywiście.

3. Gdyby spółka planowała przejście na główny parkiet, ujawnienie tego na forum byłoby złamaniem prawa, nierównym traktowaniem akcjonariuszy i złamaniem równego dostępu do informacji. Proszę zrozumieć, że są rzeczy, które wyłącznie mogą być najpierw podane oficjalnym raportem - inaczej naruszamy etykę giełdową. Odsyłam do punktu 3. wyjątkowo uproszczonego regulaminu forum.
pozdrawiam
Graf78
Posty: 148
Rejestracja: wt kwie 08, 2014 9:22 pm

wt gru 09, 2014 7:36 pm

Admin pisze: 2. Konferencji na ten rok nie planujemy. Ewentualne konferencje w przyszłym roku nagłośnimy odpowiednio, oczywiście.
to Ja już rezerwuje miejsce!!! byłem rok temu było kilkadziesiat osob a teraz pewnie bedzie kilkaset albo i wiecej :mrgreen:
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

wt gru 09, 2014 8:01 pm

Jak będzie - to podam szczegóły i oczywiście zapraszamy!
ODPOWIEDZ