Moonlighter

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
ZITARIX
Posty: 35
Rejestracja: śr lut 28, 2018 1:57 pm

wt gru 11, 2018 2:06 pm

W przeciwieństwie do odpowiedzi uzyskanej tutaj odpowiedź z Amazona ma chociaż szansę być prawdziwa, odpowiedź spółki była by delikatnie ujmując mijająca się z prawdą.
Frey
Posty: 111
Rejestracja: wt lis 18, 2014 1:12 am

wt sty 08, 2019 9:10 am

Dzień dobry,
Moonlighter na Switch sprzedaje się bardzo dobrze - gra praktycznie nie wypada z pierwszej 50 listy bestsellerów amerykańskiego Amazona - i to zarówno w wersji pudełkowej i cyfrowej (poza krótkimi okresami, kiedy wykupowane są bieżące zapasy pudełek i trzeba parę dni poczekać na dostawę). Studio Digital Sun odwaliło przy tej grze kawał dobrej roboty - wykazując się zarówno pomysłowością jak i dbałością o jakość.
Czy planują Państwo dalszą współpracę z tym studiem? Coś Państwu wiadomo na temat tego czy obecnie Digital Sun skupi się jedynie na jakimś rozwijaniu Moonlightera czy też ma już jakąś nową grę na tapecie - choćby w fazie projektowej?
Swoją drogą to bardzo jestem ciekaw wyników za Q4 i wolumenów sprzedaży Moonlightera na Switch. Mam świadomość, że dokładnych danych Państwo nie podacie, ale pochwalenie się przekroczeniem jakiegoś okrągłego poziomu, pozwoliłoby inwestorom choćby w przybliżeniu poznać skalę sprzedaży na tej konsoli.
Pozdrawiam!
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

wt sty 08, 2019 11:14 am

Dzień dobry

Nie będziemy ukrywać, że jesteśmy bardzo zadowoleni z kooperacji ze studiem Digital Sun bo dzięki "Moonlighterowi" nasz pion wydawniczy mógł rozwinąć skrzydła. Można powiedzieć, że między spółkami i zespołami jest mocna "chemia" dlatego obie strony są zainteresowane, żeby współpraca nie zakończyła się na "Moonlighterze" i była kontynuowana przy kolejnych projektach. Rozmowy na temat różnych wspólnych przedsięwzięć trwają....

Pozdrawiamy
Frey
Posty: 111
Rejestracja: wt lis 18, 2014 1:12 am

wt sty 29, 2019 3:40 pm

Dzień dobry,
czy planujecie poinformować o dacie premiery Moonlightera w Japonii na Switch i PS4? Macie już wyznaczoną datę premiery?
Pozdrawiam
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

śr sty 30, 2019 2:13 pm

Dzień dobry

Nie wyznaczyliśmy jeszcze daty premiery "Moonlightera" na PS4 i Nintendo Switch w Japonii. Pracujemy nad tematem. Gracze i inwestorzy z pewnością poznają datę premiery w stosownym czasie.

Pozdrawiamy
tomasz
Posty: 1
Rejestracja: pn lut 04, 2019 11:25 am

pn lut 04, 2019 11:27 am

Mniej więcej kiedy premiera? w tym roku? w tym półroczu? pozdrawiam... Tomasz
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

pn lut 11, 2019 12:46 pm

Dzień dobry
Data premiery "Moonlightera" na rynku japońskim będzie podana w stosownym czasie. Tak jak pisałem wcześniej, pracujemy nad tym tematem.
Pozdrawiamy.
Frey
Posty: 111
Rejestracja: wt lis 18, 2014 1:12 am

śr lut 27, 2019 8:33 pm

Czy japońska wersja Moonlightera będzie zawierała już wszystkie nowości dodane update'em Friends and Foes?
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

czw lut 28, 2019 2:14 pm

Dzień dobry

Tak. Japońska wersja "Moonlightera" zawierała będzie nowości, o które Pan pyta.

Pozdrawiamy
Frey
Posty: 111
Rejestracja: wt lis 18, 2014 1:12 am

czw lut 28, 2019 6:12 pm

Dziękuję za odpowiedź. To dobra wiadomość - ostatni dodatek niewątpliwie uatrakcyjnia tę i tak świetną grę. Mam nadzieję, że ta japońska premiera jest już bliżej niż dalej - bardzo ciekaw jestem przyjęcia ML na japońskim rynku.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ