Poglebiajacy sie dramat drobnych akcjonariuszy.

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

wt gru 04, 2018 10:33 am

Dzień dobry

11 bit studios S.A. nie korzysta z usług agencji IR/PR w obszarze relacji inwestorskich.

Jak Pan słusznie zauważył, największą aktywność na polu działań IR wykazują spółki, których kondycja finansowa niekoniecznie jest równie solidna jak liderów tego rynku. Przypadek?

11 bit studios S.A. prowadzi politykę informowania rynku/inwestorów o rzeczach istotnych z biznesowego punktu widzenia. Pusty marketing, za którym nie idą fakty, zupełnie nas nie interesuje. Budowanie wizerunku stabilnie rozwijającej się spółki giełdowej, która systematycznie poprawia wyniki finansowe nie polega na szafowaniu obietnicami bez pokrycia. W długim terminie rynek i inwestorzy i tak przekonają się, kto mówi prawdę a kto tylko obiecuje złote góry.

Pozdrawiamy
adu
Posty: 92
Rejestracja: ndz gru 20, 2015 11:51 pm

wt gru 04, 2018 2:23 pm

Pytanie o agencję jest nietaktem ;) Pan Darek Wolak znakomicie wywiązuje się ze swoich zadań, co zresztą było podnoszone w tym wątku.

Przyłączam się do podziękowań!

Co do spotkań z inwestorami, to swego czasu podsuwałem pomysł, żeby zorganizować takie spotkanie (coś w stylu "Dnia Inwestora Indywidualnego w 11Bit"), częścią którego - poza sprawami z zakresu IR - mogłyby być np. wystąpienia pracowników spółki na wzór prezentacji wygłaszanych na konferencjach gamingowych.
Michal
Posty: 77
Rejestracja: czw wrz 27, 2018 2:32 pm

wt gru 04, 2018 2:25 pm

Przylaczam sie bardzo do prośby stworzenia czegoś na wzór "Dnia inwestora indywidualnego".
Mike
Posty: 59
Rejestracja: wt lis 13, 2018 6:55 pm

wt gru 04, 2018 7:42 pm

Absolutnie moim zamiarem nie było podważanie kompetencji Pana Darka. Przytoczone agencje mają spore możliwości docierania do wpływowych i poczytnych mediów, głównie ze względu na zatrudnianie byłych dziennikarzy. To tylko jeden z argumentów za korzystaniem z ich usług. Ale rozumiem i szanuję odpowiedź Pana Darka.

Jedyne ale to to, że w prawdziwym świecie "prawda nie obroni się sama" i dostęp do mediów i ciągłe ponawianie/wychodzenie z pozytywnym przekazem to podstawa. Rozumiem, że w ramach swojego podejścia 11bit rozumie, że tak jest i spółka jest w stanie podjąć te wysiłki na własną rękę.
adu pisze:
wt gru 04, 2018 2:23 pm
Pytanie o agencję jest nietaktem ;) Pan Darek Wolak znakomicie wywiązuje się ze swoich zadań, co zresztą było podnoszone w tym wątku.

Przyłączam się do podziękowań!

Co do spotkań z inwestorami, to swego czasu podsuwałem pomysł, żeby zorganizować takie spotkanie (coś w stylu "Dnia Inwestora Indywidualnego w 11Bit"), częścią którego - poza sprawami z zakresu IR - mogłyby być np. wystąpienia pracowników spółki na wzór prezentacji wygłaszanych na konferencjach gamingowych.
baks
Posty: 383
Rejestracja: sob gru 13, 2014 12:40 am

śr gru 05, 2018 4:22 pm

Mike pisze:
wt gru 04, 2018 7:42 pm
Absolutnie moim zamiarem nie było podważanie kompetencji Pana Darka. Przytoczone agencje mają spore możliwości docierania do wpływowych i poczytnych mediów, głównie ze względu na zatrudnianie byłych dziennikarzy. To tylko jeden z argumentów za korzystaniem z ich usług. Ale rozumiem i szanuję odpowiedź Pana Darka.

Jedyne ale to to, że w prawdziwym świecie "prawda nie obroni się sama" i dostęp do mediów i ciągłe ponawianie/wychodzenie z pozytywnym przekazem to podstawa. Rozumiem, że w ramach swojego podejścia 11bit rozumie, że tak jest i spółka jest w stanie podjąć te wysiłki na własną rękę.
Najwyraźniej kolego nie wiesz, że Pan Darek sam był nie tak dawno dziennikarzem w znanym portalu biznesowo-giełdowym.
Chyba nie sugerujesz, że w 3-4 lata zapomniał co i jak się robi i przez ten czas stracił kontakty w redakcji czy redakcjach .....
Dzięki temu, że nie jest związany z konkretnym portalem ma możliwość utrzymywania kontaktów z więcej niż jednym z nich.
Podejmując inne nowe wyzwanie często korzysta się ze starych znajomości. To tak jakbyś chciał kupić browar dla napicia się piwa. Dużo lepszym rozwiązaniem jest zatrudnienie "dobrego piwowara" a spółka to zrobił kilka lat temu.
To co i jak robi jest wprost zależne od tego jakie jest w danym momencie stanowisko Zarządu i samego Prezesa.
W spółce nic się nie dzieje bez wiedzy Zarządu.
Widać masz spore braki w znajomości filozofii spółki. Warto pofatygować się na jakieś najbliższe spotkanie w spółce - tak dowiesz się niemal wszystkiego.
Mike
Posty: 59
Rejestracja: wt lis 13, 2018 6:55 pm

śr gru 05, 2018 7:46 pm

To może kolego wrócisz do mojego pierwszego zdania - "
Absolutnie moim zamiarem nie było podważanie kompetencji Pana Darka". Nie musiałbyś się wtedy tak napinać. Ocenę mojej wiedzy o spółce zostaw dla siebie, podobnie jak wycieczki osobiste pod moim adresem. Przyszedłem tu dyskutować o spółce (merytorycznie). Jak najdzie mnie ochota na połajanki jakie proponujesz, to wybiorę się na forum Bankiera.
baks pisze:
śr gru 05, 2018 4:22 pm
Mike pisze:
wt gru 04, 2018 7:42 pm
Absolutnie moim zamiarem nie było podważanie kompetencji Pana Darka. Przytoczone agencje mają spore możliwości docierania do wpływowych i poczytnych mediów, głównie ze względu na zatrudnianie byłych dziennikarzy. To tylko jeden z argumentów za korzystaniem z ich usług. Ale rozumiem i szanuję odpowiedź Pana Darka.

Jedyne ale to to, że w prawdziwym świecie "prawda nie obroni się sama" i dostęp do mediów i ciągłe ponawianie/wychodzenie z pozytywnym przekazem to podstawa. Rozumiem, że w ramach swojego podejścia 11bit rozumie, że tak jest i spółka jest w stanie podjąć te wysiłki na własną rękę.
Najwyraźniej kolego nie wiesz, że Pan Darek sam był nie tak dawno dziennikarzem w znanym portalu biznesowo-giełdowym.
Chyba nie sugerujesz, że w 3-4 lata zapomniał co i jak się robi i przez ten czas stracił kontakty w redakcji czy redakcjach .....
Dzięki temu, że nie jest związany z konkretnym portalem ma możliwość utrzymywania kontaktów z więcej niż jednym z nich.
Podejmując inne nowe wyzwanie często korzysta się ze starych znajomości. To tak jakbyś chciał kupić browar dla napicia się piwa. Dużo lepszym rozwiązaniem jest zatrudnienie "dobrego piwowara" a spółka to zrobił kilka lat temu.
To co i jak robi jest wprost zależne od tego jakie jest w danym momencie stanowisko Zarządu i samego Prezesa.
W spółce nic się nie dzieje bez wiedzy Zarządu.
Widać masz spore braki w znajomości filozofii spółki. Warto pofatygować się na jakieś najbliższe spotkanie w spółce - tak dowiesz się niemal wszystkiego.
baks
Posty: 383
Rejestracja: sob gru 13, 2014 12:40 am

czw gru 06, 2018 11:18 am

Mike pisze:
śr gru 05, 2018 7:46 pm
To może kolego wrócisz do mojego pierwszego zdania - "
Absolutnie moim zamiarem nie było podważanie kompetencji Pana Darka". Nie musiałbyś się wtedy tak napinać. Ocenę mojej wiedzy o spółce zostaw dla siebie, podobnie jak wycieczki osobiste pod moim adresem. Przyszedłem tu dyskutować o spółce (merytorycznie). Jak najdzie mnie ochota na połajanki jakie proponujesz, to wybiorę się na forum Bankiera.
Szkoda kolego, że sam nie ogarniasz tego co piszesz.
Najpierw argumentujesz, że proponowane agencja zatrudniają byłych dziennikarzy - i przez to mają tak duże kompetencje - a później oburzasz się na to, że ktoś zwraca Ci uwagę, że Pan Darek także był niedawno dziennikarzem w dużym znanym portalu ...
Gdzie Ty tu widzisz wycieczki osobiste
trochę pokory
jeśli wypowiadasz się w sposób dość kontrowersyjny i sugerujący spore braki wiedzy w poruszanym temacie - to podważanie takiej wypowiedzi-sugestii jest nieunikniona.
Zarzut wycieczek osobistych jest mocno chybiony. Widzę nie tylko brak wiedzy ale także uważasz się za jedynego nieomylnego ... :)
i nie wolno z Tobą dyskutować.
Krytyka to jeden ze sposobów dyskusji .. oczywiście pod warunkiem, że jest konstruktywna.
W mojej wypowiedzi poza delikatną krytyką jest wyjaśnienie tego co błędnie sugerowała Twoja wypowiedź.
Nie jest moją winą to co zawierają lub sugerują Twoje wypowiedzi. Bądź bardziej precyzyjny w wypowiedziach.
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

czw gru 06, 2018 11:35 am

Dzień dobry

Dziękujemy za wszelkie uwagi i sugestie dotyczące prowadzonych przez naszą Spółkę działań IR. Jesteśmy w trakcie budowania planów działań na tym polu na 2019 rok. Znając potrzeby i oczekiwania inwestorów, w tym inwestorów indywidualnych, którzy są dla nas bardzo cenni, będzie nam łatwiej wyjść z ciekawą "ofertą" do rynku. Mamy nadzieję, że nasze przyszłoroczne inicjatywy spotkają się z zainteresowaniem inwestorów. O szczegółach będziemy informować.

Pozdrawiamy.
Awatar użytkownika
Blackbeard
Posty: 38
Rejestracja: pn paź 08, 2018 2:03 pm

śr gru 12, 2018 7:33 pm

Admin pisze:
wt gru 04, 2018 10:33 am
11 bit studios S.A. prowadzi politykę informowania rynku/inwestorów o rzeczach istotnych z biznesowego punktu widzenia. Pusty marketing, za którym nie idą fakty, zupełnie nas nie interesuje. Budowanie wizerunku stabilnie rozwijającej się spółki giełdowej, która systematycznie poprawia wyniki finansowe nie polega na szafowaniu obietnicami bez pokrycia. W długim terminie rynek i inwestorzy i tak przekonają się, kto mówi prawdę a kto tylko obiecuje złote góry.
Wolf [185.148.64.*] 2018-12-12 18:05
szkoda tylko że jest najgorszy jeśli chodzi o PR spółki

Losowa opinia z forum bankier, sporo tego. Naprawde, nie jest najlepiej z ta komunikacja, wciaz. Slepy tylko moze zaprzeczyc.
Uczciwosc nie musi oznaczac wstrzemierzliwosci. Obietnice nie musza byc bez pokrycia. Fakty nie musza byc ukrywane.
Warto wiecej mowic, nie ma sie co obrazac i unosic sluszna duma. Takiego podejscia wam brakuje.
konte
Posty: 4
Rejestracja: pn kwie 30, 2018 12:19 pm

czw gru 13, 2018 11:25 pm

Nie ośmieszaj się cytując posty z bankiera :lol:

O czym ma spółka informować? Robią to co potrafią najlepiej, czyli produkują gry, jak będą mieli coś do zakomunikowania to to zrobią. Wy byście chyba chcieli aby z każdą durnotą dzielili się z rynkiem, aby kurs rósł pod obietnicę, a nie pod fundamenty. Spółka się świetnie rozwija, w ciągu roku urosła o 40% przy niesprzyjającym otoczeniu, gdzie większość spółek jest na sporym minusie, myślę, że to najlepiej świadczy o spółce. Doceńcie to i zaufajcie im, to profesjonaliści.
Zakup akcji przez Prezesa to najlepsza forma PR, a krótkoterminowymi wahaniami kursu radzę się nie przejmować bo sobie tylko nerwy zepsujecie.
ODPOWIEDZ