Frostpunk

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
Rif
Posty: 305
Rejestracja: ndz lut 15, 2015 11:16 am

śr sie 23, 2017 8:30 pm

Podobno miał być drugi zwiastun również.
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

czw sie 24, 2017 10:16 am

Dzień dobry
Plan działań marketingowych "Frostpunka" zakłada, że przed premierą gry pokażemy jeszcze co najmniej dwa trailery. Pierwszy, zawierający gameplay, stworzony własnymi siłami, ujrzy światło dzienne w niedalekiej przyszłości. Drugi trailer, stworzony przez Platige Image, pokażemy bliżej premiery, która zbliża się szybkimi krokami :) .
Pozdrawiamy.
rustical
Posty: 9
Rejestracja: śr lis 19, 2014 5:19 pm

czw sie 24, 2017 11:21 am

Czekamy na jakis mocniejszy ruch markietingowy, zeby o FP mozna bylo czytac w najwiekszych portalach growych, wlasnie przy okazji Gamescom. Mam nadzieje, ze nie odkryliscie jeszcze wszystkich kart na te impreze (lub jej okolice).
Rif
Posty: 305
Rejestracja: ndz lut 15, 2015 11:16 am

pn sie 28, 2017 3:02 pm

Jeśli już się powiedziało A w postaci profilu na Steam, to wypadałoby o niego zadbać tj. umieścić datę chociażby przybliżoną 2017, rozszerzyć listę języków i cokolwiek zacząć odpowiadać ludziom :)
Obecnie to wygląda jak przypadkowy zapis, który nie powinien zostać udostępniony.
http://store.steampowered.com/app/323190/Frostpunk/
Rif
Posty: 305
Rejestracja: ndz lut 15, 2015 11:16 am

śr sie 30, 2017 10:26 am

Dzień dobry,

Na GOL-u pojawił się będący w opracowaniu poradnik do Frostpunka.
http://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=1827
Czy to aby nie za wcześnie?
Ponadto czy zawiera on już wszystkie elementy gry w rozdziałach: budynki, surowce i żywność?

Gameplay trailer fajny, ale szkoda, że nie udało się pokazać większego zbliżenia na postaci pracujące w śniegu. To by mogło nadać większego dramatyzmu.
W momencie, gdy pojawia się informacja, by dodać "Frostpunk" do listy życzeń na Steam, wypadałoby podać link do tegoż, nie licząc, że gracz sam sobie wyszuka.

Będąc już przy Steam, ponawiam kwestię nieco upośledzonego profilu gry, który powinien być wizytówką dla tej produkcji. Uwagi z poprzedniego postu aktualne.
Nawet dzisiejszy zwiastun nie został jeszcze dołączony.

Mając gameplay wypadałoby być na czasie i chociaż w komunikacji medialnej rzucić żartem w stosunku do ostatniego odcinka Gry o Tron, w którym zima objęła już całe Westeros ;)
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

śr sie 30, 2017 11:14 am

Dzień dobry

Nie mamy nic wspólnego z inicjatywą serwisu Gry-online.pl, który postanowił stworzyć poradnik na podstawie demo "Frostpunka", które prezentowaliśmy w Kolonii. Demo pokazywało jedynie fragment gry (pierwsze dziesięć dni rozgrywki). Siłą rzeczy, poradnik również jest ograniczony i nie zawiera wszystkich elementów gry, która jest znacznie "głębsza".

Co do pozostałych uwag/zaleceń - dziękujemy za ich przesyłanie.

Profil "Frostpunka" na Steam będzie systematycznie rozbudowywany i uzupełniany. Zapraszamy do śledzenia.

Pozdrawiamy.
topfacet
Posty: 359
Rejestracja: pn kwie 07, 2014 5:07 pm

śr sie 30, 2017 12:45 pm

Warto jednak odpowiadać tam na Steam na pytania graczy, chyba nie kosztuje to wiele czasu. Sam jestem zainteresowany czy będzie wsparcie dla MacOS?
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

śr sie 30, 2017 1:04 pm

Dzień dobry
Staramy się niezwłocznie odpowiadać na wszelkie pytania zadawane w różnych kanałach ale czasami brakuje nam po prostu mocy przerobowych. :)
Znaczna część pionu marketingu, który odpowiada za komunikację z graczami, jest właśnie w samolocie i leci do Seattle na targi PAX West, które rozpoczynają się w piątek. Stąd może wynikać zwłoka w odpowiedzi na Pana pytanie.
Postaram się ich zastąpić. - "Frostpunk" będzie dostępny również w wersji na sprzęt Apple.
Pozdrawiamy.
Rif
Posty: 305
Rejestracja: ndz lut 15, 2015 11:16 am

śr sie 30, 2017 1:16 pm

topfacet pisze:Warto jednak odpowiadać tam na Steam na pytania graczy, chyba nie kosztuje to wiele czasu. Sam jestem zainteresowany czy będzie wsparcie dla MacOS?
Pozytywną odpowiedź na to pytanie udzielił na fejsie Paweł Miechowski aka Jan Maria Boruciański ;)
Gustavo
Posty: 1
Rejestracja: czw sie 31, 2017 2:43 pm
Kontakt:

czw sie 31, 2017 2:49 pm

Mega nie mogę się doczekać Frostpunka, mam nadzieje że będzie bardzo grywalny i znowu rozgłosicie Polskę :)
ODPOWIEDZ