This War Of Mine

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

pt wrz 02, 2016 3:57 pm

Dzień dobry
Mamy jeszcze pewne pomysły podtrzymać monetyzację TWoM. Nie mam na myśli wypuszczenia DLC do mobilnej wersji gry oraz uczestnictwa w promocjach organizowanych np. przez Steam, w tym świąteczno-noworocznej. Ich szczegóły na razie muszą pozostać tajemnicą ale mamy nadzieję, że zostaną pozytywnie przyjęte przez graczy i rynek.
Pozdrawiamy.
baks
Posty: 383
Rejestracja: sob gru 13, 2014 12:40 am

sob wrz 03, 2016 1:16 am

Wygląda na to, że będzie jeszcze
- jakiś kolejny DLC - mógłby by być płatny lub nie
- mocniejsze otwarcie gry większe możliwości edycyjne w grze
- dodawanie kolejnych elementów do gry według własnego uznania

Po pracach nad grą i DLC pozostało zapewne sporo materiałów które nie weszły do wcześniejszych wydań. Sporą część można udostępnić po małych zabiegach kosmetycznych.

Przyszedł mi do głowy jeszcze jeden pomysł.
Może by przygotować i wypuścić coś podobnego jak aktualny pakiet Witchera. Zrobić wydanie Year z DLC dodatkowymi screenami i artami, ścieżką dźwiękową etc. Wydaje mi się, że znaleźliby się nowi nabywcy tak rozszerzonego pakietu.
real
Posty: 301
Rejestracja: ndz lis 15, 2015 2:34 pm

sob wrz 03, 2016 11:13 pm

Proponuję pójść w ślady CDR i przygotować:
TWoM gra karciana na mobile w modelu F2P

Jeżeli TWoM można zaadaptować (z dużym sukcesem na KS) jako grę planszową to zapewne da się też przygotować grę karcianą - może to jest jakiś pomysł :)

pozdrawiam
djhunter
Posty: 43
Rejestracja: śr paź 21, 2015 10:49 pm

pn wrz 05, 2016 10:56 am

Czy DLC na mobile wyjdzie jeszcze we wrzesniu?
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

pn wrz 05, 2016 4:00 pm

Dzień dobry
Nie ujawniamy jeszcze dokładnej daty premiery DLC do mobilnego "TWoM". Podtrzymujemy, że dodatek trafi na rynek na przełomie III i IV kwartału.
Pozdrawiamy
real
Posty: 301
Rejestracja: ndz lis 15, 2015 2:34 pm

śr wrz 14, 2016 8:39 am

Dzień dobry,

Wystartowała promocja TWoM na androida:
https://play.google.com/store/apps/deta ... twommobile

Czy promocja otrzyma wsparcie sklepu play? Co z premierą TLO oraz promocją w appstorze?

pozdrawiam
chris_martin
Posty: 108
Rejestracja: wt gru 09, 2014 8:29 pm

śr wrz 14, 2016 8:40 pm

Admin pisze:Dzień dobry
Nie ujawniamy jeszcze dokładnej daty premiery DLC do mobilnego "TWoM". Podtrzymujemy, że dodatek trafi na rynek na przełomie III i IV kwartału.
Pozdrawiamy

Panie Darku,


zakładam iz bedzie równiez chińska wersja jęzkowa ? ---" ten kierunek ma ogromną przyszłość" , zreszta Panowie doskonale o tym wiecie ... :D
Vanguard
Posty: 21
Rejestracja: śr cze 15, 2016 3:35 pm

ndz wrz 18, 2016 10:25 am

Dlaczego spółka usunęła ze swojego konta YouTube Reveal Trailer This War of Mine: The Little Ones? Znajdował się pod tym linkiem (https://www.youtube.com/watch?v=LTqgFFv33Pc), miał około 200 tysięcy wyświetleń i był jednym z najpopularniejszych filmów na Waszym kanale.
real
Posty: 301
Rejestracja: ndz lis 15, 2015 2:34 pm

wt wrz 20, 2016 9:32 am

Dzień dobry,

Trwa promocja TWoM na androida. Gra nie otrzymała wsparcia sklepu, nie ma też żadnej informacji o przecenie na stronie gry, nie zauważyłem także akcji informacyjnej w internecie a pomimo to gra sprzedaje się doskonale:
https://www.appannie.com/apps/google-pl ... type=ranks

Czy jest to test, jak zachowa się sprzedaż TWoM w kanale mobilnym przy stałej obniżce ceny?

pozdrawiam
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

wt wrz 20, 2016 11:51 am

Dzień dobry
Nie każda akcja wyprzedażowa może liczyć na wsparcie operatora sklepu, szczególnie gdy dotyczy "starszej" gry. Niemniej, jesteśmy zadowoleni z wyników sprzedaż w ostatnim czasie. Pokazują, że "TWoM", w tym mobilny, jeszcze przez jakiś czas może być dla Spółki solidnym źródłem przychodów.
Pozdrawiamy
ODPOWIEDZ