Współpraca z Telltale Games?

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
Vanguard
Posty: 21
Rejestracja: śr cze 15, 2016 3:35 pm

ndz cze 26, 2016 6:44 pm

Sukces TWOM: TBG pokazuje że w marce This War of Mine drzemie ogromny potencjał. Sami na tę chwilę nie chcecie go rozwijać, ale czy mogę podrzucić spółce jeden pomysł który ostatnio przyszedł mi do głowy? :)

Może rozważylibyście współpracę z Telltale Games? Twórcami przygodówek The Walking Dead, Game of Thrones, Tales from the Borderlands, Back to the Future, Minecraft: Story Mode, etc. Połączenie Waszej silnej marki This War of Mine, i ich talentu do opowiadania ciekawych historii może dać wybuchową mieszankę. Nie brakuje fascynujących książek historycznych i pamiętników które mogłyby stać się inspiracją dla całej serii gier przygodowych sprzedawanych pod marką This War of Mine. Was taka współpraca nie kosztowałaby wiele, a Telltalle Games jest na takie projekty otwarte co pokazują gry w rodzaju Minecraft: The Story Mode czy Tales from the Borderlands. Chyba jest to warte rozważenia? :)

https://www.telltalegames.com/

http://steamspy.com/dev/Telltale+Games
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

wt cze 28, 2016 10:05 am

Dzień dobry
Dziękujemy za wpis. Przekażę go kolegom, którzy zajmują się tego typu tematami.
Pozdrawiamy.
Vanguard
Posty: 21
Rejestracja: śr cze 15, 2016 3:35 pm

pn lis 13, 2017 11:06 pm

Widzę, że skorzystaliście z mojego pomysłu ;)

Obrazek

Szkoda że cena jest tak niska, ale przynajmniej nie rozdajecie tego DLC za darmo ;)
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

wt lis 14, 2017 1:30 pm

Dzień dobry

Seria "This War of Mine: Stories" będzie liczyła trzy odsłony. Dzisiaj zadebiutowała pierwsza część serii - "Father's Promise". Premiery dwóch kolejnych epizodów planowane są w 2018 roku. Nie wykluczamy jednak, że jeśli nasz pomysł na rozwój "TWoM" spodoba się graczom, powstaną kolejne dodatki.

Pozdrawiamy.
ODPOWIEDZ