temat --- Games Republic

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

pt cze 19, 2015 3:10 pm

Dzień dobry
Cały czas pracujemy nad tematem jak największej obecności Games Republic w różnego rodzaju porównywarkach cenowych i serwisach agregujących okazje cenowe. Jesteśmy m.in. obecni w największej w Polsce platformie tego typu, czyli http://lowcygier.pl/. Stopniowo docieramy też do innych serwisów tego typu co oznacza, że z czasem powinniśmy się również pojawić w tym, o którym Pan pisze.
Pozdrawiamy.
baks
Posty: 383
Rejestracja: sob gru 13, 2014 12:40 am

sob lip 11, 2015 9:46 pm

Nie jestem pewien czy ten temat był omawiany ale ja nie zauważyłem takiej informacji.
Jak jest liczona sprzedaż do rankingu sprzedaż na GR na Steam ostatnio było podawane przy okazji letniej wyprzedaży.
Myślę, że nie jest to jakaś wielka tajemnica. Sądząc po spadku pozycji TWOM w wersji PC jest to raczej w dniach. Ale jest to pojedyncze dni czy np. tydzień ? Czy możemy poznać choć przybliżone przeliczniki ?
pieniek
Posty: 213
Rejestracja: wt wrz 02, 2014 1:26 pm

ndz lip 26, 2015 3:13 pm

Moglibyście wykorzystać kupony rabatowe ,dla tych co dużo gier kupują na GR, byłby to swojego rodzaju program motywacyjny np.1 kupon rabatowy na zakup 1 gry po każdym przekroczeniu 10 gier zakupionych na GR.Wielkość rabatu byłaby uzależniona od pieniędzy wydanych na zakup tych gier.

Pozdro.
netrax
Posty: 1
Rejestracja: czw sie 20, 2015 1:34 am

czw sie 20, 2015 1:45 am

Nie wiem czy temat był poruszany (jeśli tak proszę o np. linka), ale czy moglibyście odnieść się do bezpośredniej konkurencji dla games republic a mianowicie gamefanshop.com?
Jakub Kowalski
Posty: 46
Rejestracja: śr maja 07, 2014 5:27 pm

czw sie 20, 2015 12:19 pm

Dzień dobry,

pomysł wykorzystywania najróżniejszych kuponów rabatowych jest nam znany, a nawet wdrażany, ale w innej formie niż "domyślna" - myślę, że wszyscy będą zadowoleni z tego, co wymyśliliśmy :)

Bezpośrednia konkurencja dla GR, czyli gamefanshop.com daje gorsze warunki afiliantom przy w sumie podobnej ofercie. Trudno mi się wypowiadać na temat skali/sukcesu tego przedsięwzięcia.
Psylocyb
Posty: 1
Rejestracja: czw paź 15, 2015 9:28 pm

czw paź 15, 2015 9:31 pm

Witam

Pozwole zacytowac sobie wypowiedź użytkownika forum stockwatch PL78

" Już wiem dlaczego tak słabo rozwija się Games Republic.
Próbowałem coś kupić i nie da się tego zrobić normalnie.
Trzeba sobie zakładać konto paypal albo jakieś przedpłaty robić.
Cały świat płaci w internecie kartami, w Polsce jest popularna dodatkowa, bezpieczniejsza metoda tzw. przelew internetowy, dokonywany od ręki.
A w Games Republic średniowiecze - dopóki nie będzie normalnego płacenia kartą o osiągnięciu istotnej pozycji rynkowej GR możemy zapomnieć."

Banalna sprawa, a moze to być kamień milowy w rozwoju Games Republic

Pozdrawiam
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

pt paź 16, 2015 10:20 am

Dzień dobry
Dziękujemy za maila i zawarte w nim uwagi. Przekazałem je do zespołu zarządzającego Games Republic.
Pozdrawiamy.
daro_1975
Posty: 6
Rejestracja: czw sty 08, 2015 11:21 am

pn lis 30, 2015 11:37 am

Nowa strona,cały układ trochę nawiązujący do sklepu cdred-zmiana w bardzo dobrym kierunku...
Graf78
Posty: 148
Rejestracja: wt kwie 08, 2014 9:22 pm

sob gru 12, 2015 2:21 am

Moze zrobicie mobilna wersje gamesrepublic z opcja podpowiadania tytulów na podstwie dotychczasowych zakupów klienta? nie wiem czy byłaby możliwość analizy zakupów z innych sklepów?
baks
Posty: 383
Rejestracja: sob gru 13, 2014 12:40 am

pn gru 14, 2015 5:01 pm

Jak dla mnie brakuje jednej opcji ze starej strony GR .... ale być może nie umiałem tego znaleźć.... :(
Przydałaby się możliwość analizy sprzedaży taki ranking pozycji jak był w poprzedniej wersji.
ODPOWIEDZ