Strona 1 z 1

Dreamtime

: czw sie 24, 2017 1:06 pm
autor: press1
Czy Spółka planuje powiadomić inwestorów o pracach nad grą Dreamtime?

http://kreatywna-europa.eu/development- ... rezultaty/

Re: Dreamtime

: czw sie 24, 2017 2:57 pm
autor: Admin
Dzień dobry

"Dreamtime" to alternatywna nazwa robocza "Projektu 8". Prace nad "Projektem 8", jak informowaliśmy na marcowej Konferencji Inwestorskiej, trwają już od kilku miesięcy. Odpowiada za nią drugi zespół deweloperski, na czele którego stoi Artur Ganszyniec.

Zarówno "Dreamtime" jak i "Projekt 8" to nie są docelowe nazwy gry, nad którą pracuje zespół Artura, a która trafi na rynek po "Frostpunku".

Tak jak w przypadku "Frostpunka", zabiegaliśmy o dotację na sfinansowanie prototypu "Projektu 8"/"Dreamtime". Nasz pomysł na grę ponownie zyskał uznanie w oczach osób, które decydują o wspieraniu innowacyjnych/kreatywnych pomysłów. Bardzo nas to cieszy :)

W przypadku "Frostpunka" kwota grantu od Agencji Wykonawczej ds. Edukacji, Kultury i Sektora Audiowizualnego Unii Europejskiej (o szczegółach dotacji pisaliśmy m.in. w Prospekcie Emisyjnym, który powstał w związku ze zmianą rynku notowań na GPW z NC - jesienią 2015 roku) wyniosła 148 tys. euro. Grant na "Projekt 8/"Dreamtime" to 150 tys. euro.

Pozdrawiamy

Re: Dreamtime

: ndz wrz 17, 2017 4:59 pm
autor: core
Na jakim etapie znajdują się obecnie pracę nad projektem? Ile osób jest w niego zaangażowanych?
Czy można już określić platformy docelowe?

Re: Dreamtime

: pn wrz 18, 2017 10:07 am
autor: Admin
Dzień dobry
Prace nad "Projektem 8" posuwają się swoim rytmem. Zespół, który pracuje nad tym tytułem, jest systematycznie rozbudowywany i liczy już kilkanaście osób. I to właściwie wszystko, co chcemy na tym etapie mówić. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. Z czasem będzie stopniowo odsłaniać kurtynę.
Pozdrawiamy.