Frostpunk

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

śr sty 22, 2020 12:42 pm

Dzień dobry

Zgodnie z tym o czym pisaliśmy w komunikacie bieżącym 26/2019 z 13 grudnia ub.r., trzeci z dodatków do "Frostpunka" w ramach Season Pass trafi do graczy w 2020 roku. Tajemniczy tytuł tego DLC oznacza, że nie chcemy z wyprzedzeniem zdradzać żadnych informacji na jego temat. Prace nad dodatkiem, który jeśli chodzi o zawartość/wielkość, będzie tylko nieco mniejszy niż "The Last Autumn", idą pełną parą. O dacie premiery i tematyce DLC będziemy informować w kolejnych okresach.

Pozdrawiamy
Krzysztofzegarek
Posty: 1
Rejestracja: sob lis 09, 2019 1:20 pm

śr sty 22, 2020 4:53 pm

Witam,

Jestem pod wrażeniem świetnej sprzedaży Frostpunka. Zastanawia mnie jednak liczba negatywnych komentarzy pod Last Autumn. Wszystkie są napisane azjatyckimi alfabetami. Czy macie jakieś problemy z tamtejszym wydaniem?

Pozdrawiam,
KZ
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

czw sty 23, 2020 10:11 am

Dzień dobry

Chiny to dla "Frostpunka" jeden z trzech najważniejszych, jeśli chodzi o wielkość generowanych przychodów rynek (oprócz USA i Europy Zachodniej). Biorąc jednak pod uwagę fakt, że gry w Chinach sprzedawane są znacznie taniej niż na dojrzałych rynkach, jeśli chodzi o wolumen sprzedawanych kopii, Chiny mogą być dla "Frostpunka" największym rynkiem. Stąd duża liczba chińskojęzycznych komentarzy, zarówno pozytywnych jak i negatywnych.
Z uwagą śledzimy, co piszą o grze i dodatkach ich użytkownicy i na bieżąco usuwamy ewentualne niedociągnięcia. Ich liczba jest niewielka i dotyczy to również wersji chińskojęzycznej. Uwagi rzadko dotyczą mechaniki gry. Gracze częściej skarżą się, że gra jest złożona i "mało rozrywkowa".

Pozdrawiamy.
CarlosRoca
Posty: 17
Rejestracja: czw lis 15, 2018 11:06 am

sob sty 25, 2020 7:55 pm

Dzień dobry,

chciałem się dowiedzieć jak idą pracę nad wersją na MAC dla Frostpunk'a?

Chętnie bym kupił to arcydzieło i też w końcu zagrał ...
Jan2014bit
Posty: 11
Rejestracja: wt wrz 03, 2019 6:00 am

ndz sty 26, 2020 6:28 am

Ja mam zaś pytanko czy inwestorzy dostaną jakąś informację w komunikacie o
premierze DLC i wpływie na dalszy rozwój Frostpunka bo zainteresowanie takim typem gry moim zdaniem jest bardzo duże
Książka i film nie dostarczą dla tyle emocji, co dla graczy może dać świetna gra pokroju Frostpunk
w książce i filmie możemy tylko oceniać bohaterów, w grze zaś stajemy się nimi i mamy wybór jakimi chcemy być i to
jest moim zdaniem dla sporej grupy graczy istotne i chcą to przeżywać
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

pn sty 27, 2020 2:48 pm

Dzień dobry

Nie zrezygnowaliśmy z przygotowania "Frostpunka" w wersji na komputery Mac. Znając jednak potencjał tego rynku i wolumeny gier, które sprzedają się na urządzenia Apple przyznajemy, że nie jest to nasz priorytet.

Pozdrawiamy
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

pn sty 27, 2020 2:52 pm

Dzień dobry

Nie planujemy informować kanałami giełdowymi (ESPI) o wolumenach sprzedaży "The Last Autumn" czy też podstawowej wersji "Frostpunka" w ostatnich dniach. Nie będziemy jednak ukrywać, że jesteśmy zadowoleni z premiery DLC co z pewnością skłania nas do poważnych rozważań na temat tej drogi (poprzez kolejne płatne dodatki) rozwoju i monetyzowania "Frostpunka". Przed nami premiera trzeciego DLC w ramach Season Pass. Bardzo byśmy chcieli, żeby powtórzył sukces "The Last Autumn".

Pozdrawiamy
Maciej P
Posty: 3
Rejestracja: pn sty 27, 2020 3:12 pm

pn sty 27, 2020 3:31 pm

Paine Darku, Czy biora Panstwo pod uwagę wykorzystania gry do wsparcia walki z ryzykiem klimatycznym? Np. Platne DLC wspierajace organizacje zajmujace sie tym aspektem lub inne tego typu dzialania. Temat bardzo wazny (jeden z glownych pkt. tegorocznego Davos) a przy okazji zrobiłby pewnie sporo pozytywnego szumu wokol spolki.
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

wt sty 28, 2020 1:31 pm

Dzień dobry

Dziękujemy za podesłanie ciekawego pomysłu. Weźmiemy go pod uwagę planując rozwój marki "Frostpunk" w dłuższym terminie.

Pozdrawiamy
rlx
Posty: 7
Rejestracja: pn cze 25, 2018 12:59 pm

czw sty 30, 2020 10:25 am

Witam

Czy po premierze pierwszego dodatku, będą państwo kontynuować rozwój frostpunka poprzez płatne dlc?
Jeżeli tak to mniej więcej jaka planowana jest częstotliwość wydawania?
Czy można się spodziewać mapy rozwoju?

Swoją droga dodatek jest świetny, gratuluje. Moja ocena 10/10.

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ