Dlaczego pudełka z TWOM: TLO dostępne są tylko w Europie?

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
chris_martin
Posty: 108
Rejestracja: wt gru 09, 2014 8:29 pm

pt sty 29, 2016 4:19 pm

@ 2BBII2B -

Wypraszam Sobie obrażać Zarząd mojej spółki !!! jeśli ma Pan pretensje to tylko do siebie.
prosze śledzic sklepy internetowe - wczesniej juz bylo wiadomo iż US i Japan to sklepy cyfrowe !!! nie było pre-orderów na Amazon .jp.

Pisalem o tym na forum StockWatch

PS
jestem przekonany iż nie jest Pan inwestorem posiadającym akcje lecz pragnącym nim byc!!!
chris_martin
Posty: 108
Rejestracja: wt gru 09, 2014 8:29 pm

pt sty 29, 2016 4:33 pm

2BII!2B pisze::shock: :shock: :shock: :shock:

Dlaczego spółka nie poinformowała o tym wcześniej akcjonariuszy? Przecież to jest informacja o ogromnym znaczeniu. Całkowicie zmienia kalkulacje przychodów ze sprzedaży TLO...


I jak ta informacja ma się do Państwa komunikatu:
Dzisiaj, tj. 29 stycznia 2016 r., do sklepów na całym świecie trafiła gra „This War of Mine:The Little Ones” („TWoM:TLO”).
Przecież w obliczu tych faktów, powyższe zdanie jest zwykłym kłamstwem.
Absolutnie nie zmienia żadnych kalkulacji w dół TYLKO W GÓRĘ !!!!!!- MARŻE na WERSJI CYFROWEJ SA WYŻSZE !!!!!! bo nie kosztów plastiku, i logistyki !!!!!!
chris_martin
Posty: 108
Rejestracja: wt gru 09, 2014 8:29 pm

pt sty 29, 2016 4:34 pm

2BII!2B pisze:Ano kłamstwo - pudełka dostępne są tylko w kilku państwach Europy, a nie w "sklepach na całym świecie".

Po tym newsie wszystkim inwestorom właśnie posypały się kalkulacje sprzedaży gry. Rekomendacje Noble Securities też można wywalić do śmieci.
Tak bo Industrial bedzie w 2016 wtedy wycen 299 PLN per share
ODPOWIEDZ