Strategia na kolejne lata

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
baks
Posty: 215
Rejestracja: sob gru 13, 2014 12:40 am

pn cze 10, 2019 3:02 pm

Elemis pisze:
sob cze 08, 2019 11:08 pm
Witam,

Ponieważ temat tego wątku to: "Strategia na kolejne lata" - to właśnie tutaj pozwolę sobie wybiec nieco dalej w przyszłość :mrgreen: . W wielu miejscach przewija się stwierdzenie, że będziecie Państwo już w 2019 roku formować drużyny na projekty 9 i 10. Rozumiem zatem, że " najpierw powoli, jak żółw ociężale", ale jednak prace zostaną wkrótce rozpoczęte. Bazując na Waszych wielu wcześniejszych wypowiedziach, zakładam, że nie planujecie wydać tych gier w niedługim odstępie czasowym. Czy zatem wersją roboczą jest, że pierwszy projekt będziecie starali się rozwijać szybciej? Czy też P10 ma być już we wstępnych założeniach grą większą i bardziej czasochłonną w produkcji?

Pozdrawiam
Niedawno ukazała się jedna z rekomendacji w której sugerowane koszty produkcji tych projektów są typowane na 35 i 40 mln.
Niekoniecznie P10 musi być droższa przez większą wielkość z czasem płace będą rosły. Jednak zakładając, że kolejne P8 i P9 będą coraz większymi sukcesami przychodowo to można zakładać, że P10 będzie większy i także droższy. Myślę, że tak jak koszty P8 około 20mln nie są sztywne tak też kolejne projekty nie będą miały ścisłych ograniczeń budżetowych. Spółkę w tej chwili już stać na to aby wydawać na projekty tyle aby miały odpowiednią jakość i dawały solidny zysk. Sama spółka na razie nie podaje bo może nie zna jeszcze skali gier a więc i kosztów.
ODPOWIEDZ