Indika

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
baks
Posty: 388
Rejestracja: sob gru 13, 2014 12:40 am

wt maja 07, 2024 12:16 pm

No bez żartów.Invincible od początku skreślałem wiedzą o tym moi dyskutanci. Co się okazało się na premierze wiemy. Thrauma wydawała mi się ciężką lokalizacją szansą była sfera medium. Po zachwytach uwierzyłem w sprzedaż jakieś 400-500tyś w rok. Jak widać i to za wiele. Wiele tematów z różnych konferencji nie zyskało odzwierciedlenia w rzeczywistości.
Dla przykładu z 2015 11bit miało być za kilka lat jak Paradox ;) (5-6mld) nie prędko to nastąpi - raczej nie wcześniej niż 2028-30. Sądząc po zaangażowaniu Bitów nie było perspektyw na duże zyski - niestety. Sam bym marzył o sprzedaż FP2 - choć w połowie Manor po 14 dniach. Nabili już pewnie ponad 2 mln szt. Bardzo byłbym zadowolony z 1mln po 10-14 dniach dla FP2. Nawet analitycy przewidują 0,9mln w kwartale. Liczę na więcej nawet bez uwzględniania GP. Czy tak będzie poznamy z 3 miesiące
ODPOWIEDZ