Konferencja Inwestorska 2019

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
baks
Posty: 383
Rejestracja: sob gru 13, 2014 12:40 am

czw mar 28, 2019 1:08 pm

Czy film z konferencji będzie dostępny gdzieś w sieci ?
Rif
Posty: 305
Rejestracja: ndz lut 15, 2015 11:16 am

czw mar 28, 2019 1:51 pm

Z mojej perspektywy konferencja bardzo udana. Gratulacje dla przygotowujących prezentację, ale przede wszystkim podziękowania za przekazane nam informacje.
Mogliśmy poznać znacznie lepiej impet z jakim firma w zasadzie już zaczyna wchodzić na wyższe poziomy rozwoju. Wszystkie wydarzenia związane z rokiem 2019 brzmiały ciekawie, ale i tak chyba najbardziej wyczekiwanym (choć nie mamy pewności czy już w 2019) będzie moment, kiedy poznamy pierwszą informację o P8. Wierzę Wam, że będzie grubo. Widać było, że cała trójka przedstawicieli spółki, miała banana na twarzy i gdyby mogli, od razu by powalili uczestników konferencji na kolana :)

Jedyny drobny zgrzyt, to zbyt szorstka odpowiedź Prezesa na temat wersji mac Frostpunka. Wywaliliście się mocno na kilka godzin przed premierą i to samo w sobie jest bezdyskusyjne.
Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca i nasze uwagi nie biorą się z nadmiernych wymagań wobec spółki. Trzeba posypać głowę popiołem, a nie atakować dociekliwość i wymagania inwestorów w podobny sposób. Lepiej nie myśleć co by było, gdyby podobny fuckup pojawił się przy wersji PC. Dobrze, że wyłapaliście błąd, ale jak widać skala problemu była znaczna, skoro minęło 1,5 miesiąca, a wersji tej nie ma na rynku. Błąd ten wypadało wychwycić jeszcze nim podaliście datę premiery, a jeśli mnie pamięć nie myli, było to raptem tydzień przed. Nadmiernie zaufaliście firmie zewnętrznej (i tak będziemy wiedzieć z napisów końcowych jakie to było studio, więc nie wiem czemu zasłaniacie się tajemnicą), ale na szczęście kończycie z erą portowania gier :)
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

czw mar 28, 2019 4:27 pm

Dzień dobry

Nagranie z Konferencji (w wersji polskiej i angielskiej) plus prezentacja będą do pobrania na naszej IR stronie. Czekamy, aż firma, która obsługiwała event, prześle nam materiał filmowy.

Pozdrawiamy
t0m4s
Posty: 42
Rejestracja: czw cze 05, 2014 8:06 pm

czw mar 28, 2019 7:24 pm

Przyłączam się do gratulacji Rifa.
Bardzo się ciszę że zadbaliście o odpowiednie przygotowanie merytoryczne oraz o formę przekazu.
W końcu konfa wyglądała tak jak powinna, wielkie gratulacje za to.
Myślę, że własnie o to, wszystkim narzekającym na relacje z rynkiem chodziło, o dopieszczenie formy przekazu ale również o podzielenie się (w porozumieniu z miłym Panem z marketingu :) z rynkiem tym czym się da, bez niszczenia waszej ulubionej tajemniczości. Można? Można!

Marudzenie na odpowiedz o MACa to przesada, kokosów z tego nie będzie.
Rozbawiła mnie za to wypowiedz Pana Pawła o "robieniu dobrze grze a nie..." dopowiem - inwestorom :)
Tak też róbcie, ale jak sami widzicie znaleźliście w końcu kompromis żeby i Pan Rynek dostał swoje.

Proszę przekazać pozdrowienia dla dzisiejszych Panów prezenterów.
Mega fajnie, że poprawiliście sposób komunikacji - jest sztywniutko :D

PS. Szacun za pomysł na roadtrip dla indywidualnych!
sledzik
Posty: 105
Rejestracja: wt gru 11, 2018 12:29 pm

czw mar 28, 2019 9:55 pm

Powiem jedno WoW. Naprawdę zaskoczenie pod względem ilości informacji i sposobu ich prezentacji. Nareście komunikacja na profesjonalnym poziomie i pokazanie przyszłości firmy. Tak trzymać. Ja trzymam kciuki za was ;) oby morale nie opadły ;)
-bART-
Posty: 89
Rejestracja: sob lip 14, 2018 6:20 pm

pt mar 29, 2019 9:23 am

Chylę czoło, oglądając konferencję z minuty na minutę rosłem i pomimo początkowych obaw, odbierałem ją z coraz większym zadowoleniem. Ta konferencja przeniosła wasz sposób prezentacji/komunikacji na wyższy poziom, mam nadzieję, że już na nim co najmniej pozostaniecie. Chciałbym aby komunikacja bieżąca prezentowała się w podobny sposób a żaden akcjonariusz nawet w trudniejszych czasach nie będzie narzekać, a Wy nie będziecie mięć sobie nic do zarzucenia. Jest z wami długo, jakiś czas temu sprzedałem część pakietu, gdyby komunikacja była prowadzona tak jak wczoraj to nie sprzedałbym ani jednej akcji. ŚWIETNA ROBOTA
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

pt mar 29, 2019 4:14 pm

Dzień dobry

Relacja z Konferencji Inwestorskiej (w wersji polskiej i angielskiej) jest już dostępna w naszym kanale Youtube. Zapraszamy do oglądania.


https://www.youtube.com/watch?v=xLoGbab ... e=youtu.be


Pozdrawiamy
ODPOWIEDZ