Gratulacje dla Forum :) Pierwsze 100 tematow :)

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
Awatar użytkownika
Blackbeard
Posty: 38
Rejestracja: pn paź 08, 2018 2:03 pm

pn lis 26, 2018 8:14 pm

Dobry wieczor

Pozwalalem sobie krytykowac spolke, pozostaje teraz oddac sprawiedliwosc w jednym, waznym temacie.
Gratulacje za forum!

Dla wszytkich za to odpowiadajacych - jest swietnie merytorycznie, technicznie, kulturowo :)
Stworzyliscie fantastyczna platforme do komunikacji ze spolka - przekraczajaca wszystkie znane mi do tej pory standardy.

Czasem, gdzies na roznych forach, upieram sie ze 11bit to perla .. wbrew roznym sztormom ;)
Na tym, upre sie ze pod jednym wzgledem 11bit to bezsprzecznie perla - komunikacja z akcjonariuszami!
Jesli ktos zna lepszy przyklad na calej WGPW, niech go przytoczy :)

Wiec Bravo 11bit :)

P.S. (w komunikacji z akcjonariuszami, nie z rynkiem, mind u ;p )
Michal
Posty: 77
Rejestracja: czw wrz 27, 2018 2:32 pm

pn lis 26, 2018 9:51 pm

Dokładnie! :)

Trzeba przyznać (szczególnie ostatnimi czasy się dużo w/g mojej opinii zmieniło na plus) że jest coraz lepsza komunikacja z akcjonariuszami, naprawdę forum jest bardzo merytoryczne, a Pan Darek rzeczowo odpowiada. Ja ze swej strony bardzo dziękuję za cierpliwość do Nas "marudzących" akcjonariuszy ;) i oby tak dalej! :)

Pozdrawiam
Mike
Posty: 59
Rejestracja: wt lis 13, 2018 6:55 pm

wt lis 27, 2018 12:45 pm

Dołączam się do gratulacji. Mam nadzieję, że to forum stanie się przykładem jak spółka giełdowa może komunikować się z rynkiem i inwestorami indywidualnymi. Bardzo cieszy mnie, że użytkownicy trzymają poziom, zadają merytoryczne i dociekliwe pytania, a odpowiedzi spływają bez zwłoki. Stąd podziekowania dla użytkowników, a także dla Pana Darka.
Admin
Site Admin
Posty: 1756
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

wt lis 27, 2018 4:03 pm

Dzień dobry

Dziękujemy za miłe słowa i pozytywną ocenę naszej pracy.

Zapraszamy do zadawania kolejnych pytań i zakładania kolejnych wątków.

Pozdrawiamy.
ODPOWIEDZ