P8

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
Admin
Site Admin
Posty: 1368
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

czw mar 12, 2020 10:45 am

Dzień dobry

11 bit studios S.A. stosuje politykę równego traktowania wszystkich inwestorów i akcjonariuszy. Każdy z nich ma równy dostęp do informacji. Kluczowe informacje przekazywane są kanałem ESPI. O rzeczach mniejszej wagi rynek dowiaduje się z informacji mediowych, np. depesz PAP czy wywiadów w prasie ekonomicznej. Jesteśmy otwarci na kontakty z mediami i chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania nie ukrywając żadnych informacji, nawet niewygodnych.

Oszczędna komunikacja dotycząca "Projektu 8" wynika z faktu, że znając wagę tego projektu dla 11 bit studios S.A.w długim terminie, nie możemy sobie pozwolić na udzielanie szczątkowych informacji w wybranych kanałach, w tym inwestorskich. Komunikacja musi być podporządkowana rynkowi growemu i skierowana w pierwszej kolejności do potencjalnych odbiorów, bo to oni, swoimi portfelami zdecydują, czy Spółka zarobi na "Projekcie 8" czy też straci.

Pozdrawiamy
Michal
Posty: 57
Rejestracja: czw wrz 27, 2018 2:32 pm

czw mar 12, 2020 11:29 am

Panie Darku, a czy może Pan powiedzieć co oznaczały słowa Pana Prezesa że 2020 rok będzie spokojny marketingowo ? Czy oznacza to że niczego się nie dowiemy odnośnie projektu p8 w tym roku?
Admin
Site Admin
Posty: 1368
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

czw mar 12, 2020 1:10 pm

Dzień dobry

W świetle dynamicznie zmieniającego się otoczenia rynkowego, w tym odwoływania najważniejszych eventów branżowych (GDC i E3) szczegółowe planowanie działań biznesowych na kolejne miesiące, w tym w obszarze marketingu, chyba mija się z celem. Skupiamy się obecnie na zapewnieniu ciągłości pracy przy produkcji gier, w tym przy "Projekcie 8". Przechodzimy na pracę zdalną z domów, żeby ograniczyć ryzyko poważniejszych turbulencji w funkcjonowaniu Spółki.

Już można powiedzieć, że całą światową gospodarkę czeka "spokojniejszy" rok. 11 bit studios S.A. robi swoje. Do premiery "Projektu 8" i poprzedzającej jej kampanii marketingowej, jest jeszcze sporo czasu.

Pozdrawiamy
ODPOWIEDZ