This War Of Mine

Zapraszamy do dyskusji z zespołem 11 bit studios na temat prowadzonych przez nas przedsięwzięć biznesowych. Na Forum Inwestorskim mówimy o grach, Games Republic, wydawnictwie 11 bit studios oraz o obecności firmy na GPW.
ZITARIX
Posty: 7
Rejestracja: śr lut 28, 2018 1:57 pm

śr lis 07, 2018 5:53 pm

Słabi ci ludzie od PR bo spółka dalej nie rozumie że po wykazaniu tak olbrzymiej kwoty na swoje premie nikt jej nie chce kupować. Każdy jest przekonany że następne ewentualne zyski również zostaną utopione w program motywacyjny.
Admin
Site Admin
Posty: 1035
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

czw lis 08, 2018 1:03 pm

Dzień dobry

Zachęcam Pana do bieżącego śledzenia informacji ze Spółki. Wówczas nie będzie Pan zaskoczony, że w Spółce działa Program Motywacyjny, który został przyjęty przez WZA wiosną 2017 roku. Regulamin Programu Motywacyjnego jest dostępny publicznie (wystarczy zajrzeć do uchwał WZA). Znane są też cele finansowe, których realizacja przez Spółkę pozwoli osobom uprawnionym nabyć akcje przyznawane w ramach Programu Motywacyjnego. Głębsza wiedza o Spółce pozwala uniknać nieporozumień i niespodzianek.....

Pozdrawiamy.
Admin
Site Admin
Posty: 1035
Rejestracja: pn mar 31, 2014 3:28 pm

czw lis 08, 2018 1:14 pm

Dzień dobry

Przypomnę, że kanał ESPI nie służy do wyrażania opinii przez spółki publiczne, np. na temat sprzedaży swoich produktów ale służy do przekazywania cenotwórczych informacji. Jest zdecydowanie przedwcześnie, żeby oceniać, czy "TWoM" na Switch będzie sprzedawał się źle/dobrze/bardzo dobrze tym bardziej, że produkt będzie też dostępny w klasycznej dystrybucji pudełkowej, z której dane sprzedażowe spływają do dewelopera/wydawcy z dużym opóźnieniem. Mamy oczywiście nadzieję, że sprzedaż będzie na tyle satysfakcjonująca, że będzie kwalifikowała się do kategorii "cenotwórczej".

Podobnie ma się rzecz z "Moonlighterem", który w wersji na Nintendo Switch zadebiutował 5 listopada (o 19.00 polskiego czasu). Znamy tylko dane z dystrybucji cyfrowej. Po nieco ponad dwóch dobach od debiutu wyniki sprzedaży są dalece satysfakcjonujące. Potwierdzają, że przygotowanie portu na konsolę Nintendo było dobrym ruchem biznesowym.

Pozdrawiamy.
ODPOWIEDZ